18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra na imprezie

Dramat i potworność. Studentka z Erasmusa została zgwałcona w klubie

26.02.2020  20:15
Dramat i potworność. Studentka z Erasmusa została zgwałcona w klubie
Dramat i potworność. Studentka z Erasmusa została zgwałcona w klubie Fot: Wojciech OLSZANKA/East News

Studentka z Erasmusa przebywająca we Włoszech została zgwałcona w klubie, podczas imprezy. Dramat dziewczyny rozegrał się w toalecie obiektu rozrywkowego.

Studentka z Erasmusa została zgwałcona w toalecie klubu w Trydencie. Do ataku doszło w jednym z najpopularniejszych wśród młodzieży miejsc, służących do rozrywkowego spędzania czasu.

Dziewczyna bawiła się w klubie ze znajomymi. Młoda Brytyjka w którymś momencie imprezy udała się do toalety. Jak zeznała, to wtedy dopadł ją napastnik, który wyraźnie musiał za nią pójść. 

Włochy: Studentka z Erasmusa została zgwałcona

Mężczyzna złapał ją za ramię i wepchnął do pustego pomieszczenia, w którym doszło do gwałtu. Przez głośną muzykę grającą w klubie, nikt nie słyszał krzyków zrozpaczonej dziewczyny.

Po wszystkim zszokowana studentka wróciła do wynajmowanego przez siebie mieszkania. Dopiero zaniepokojone jej stanem koleżanki wyciągnęły z niej prawdę o tym, że została zgwałcona. Dziewczyny powiadomiły policję.

Trydencka policja uruchomiła "kod czerwony", czyli tamtejszą procedurę reagowania na przestępstwa o podłożu seksualnym - informuje "La voce del Trentino". Przestępcom seksualnym we Włoszech grozi teraz od 6 do 12 lat więzienia.

Liczymy, że sprawiedliwości stanie się za dość.