18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zwyrodnialec schwytany

Dziecko zgwałcone w aquaparku. Nowe fakty ws. pedofila

22.07.2022  21:14
Pedofil zaatakował dziecko w aquaparku
Pedofil zaatakował dziecko w aquaparku Fot: Morrowind/Shutterstock

Śledczy ujawnili nowe ustalenia ws. gwałtu na 12-latku, do którego doszło w jednym z wrocławskich aquaparków. Okazuje się, że Przemysław K. był stałym bywalcem tego obiektu. Niewykluczone zatem, że liczba ofiar była większa.

Mieszkańcy nadal nie mogą uwierzyć w to, co się stało kilka dni temu we Wrocławiu. Przemysław K., który był stałym klientem wrocławskiego aquaparku, zaciągnął do ubikacji dziecko, a następnie brutalnie je zgwałcił. Przerażony 12-latek powiadomił o zbrodni swoich opiekunów, którzy skierowali sprawę na policję.

Atak pedofila w aquaparku

Zboczeńca schwytano już po kilku godzinach, gdyż używał w parku wodnym karty klienta podpisanej swoim nazwiskiem. W namierzeniu mężczyzny pomogły też nagrania monitoringu.

W wyniku zdarzenia chłopiec odniósł obrażenia ciała, które spowodowały u niego uszczerbek na zdrowiu w postaci naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia na czas nie dłuższy niż siedem dni - poinformowała rzeczniczka prasowa wrocławskiej prokuratury Małgorzata Dziewońska.

Przemysław K. usłyszał zarzut "doprowadzenia małoletniego poniżej lat 15 do obcowania płciowego" poprzez wykorzystanie przemocy i przewagi fizycznej. Grozi mu kara do nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Według najnowszych doniesień mężczyzna regularnie odwiedzał aquapark i przebywał w strefach, z których korzystały dzieci. Śledczy sprawdzą, czy pedofil mógł wykorzystać więcej osób.