18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pieprzny dewastator

Młynkiem do pieprzu zniszczył bmw. Ale PRZYPIEPRZYŁ!

Wojciech Kozicki
07.06.2021  18:30
Zniszczony samochód. Narzędziem zbrodni był młynek do pieprzu
Zniszczony samochód. Narzędziem zbrodni był młynek do pieprzu Fot: Campigliophoto SAS/East News

Jak można w efektowny sposób spowodować uszkodzenia samochodu? Okazuje się, że wystarczy do tego zwykły młynek do pieprzu. Policja we Wrocławiu na Starym Mieście interweniowała, ponieważ sprawca posługujący się młynkiem do pieprzu zmasakrował bmw.

Zniszczone bmw we Wrocławiu na Starym Mieście. Sprawca uzbrojony w młynek do pieprzu dokonał poważnego uszkodzenia samochodu, a konkretnie jego maski i dachu osobowego. Sprawcą okazał się 63-latek. Przyznał się do winy i ujawnił, dlaczego zaatakował bmw.

Wrocław, zniszczone bmw i młynek do pieprzu

Policja informuje, że do „pieprznego incydentu” doszło na ulicy świętego Antoniego. Sprawca został błyskawicznie odnaleziony na podstawie sporządzonego rysopisu. Senior twierdzi, że „przypieprzył" w auto, bo po prostu nie lubi niemieckich samochodów.

63-latek w rozmowie z mundurowymi przyznał się do zniszczenia zaparkowanego nieopodal bmw. Jak sam powiedział, zrobił to, ponieważ nie lubi niemieckich aut. Zdenerwowany mężczyzna drewnianym młynkiem do pieprzu kilkakrotnie uderzył w maskę oraz dach pojazdu - oświadczyła sierż. Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. (Polsat News)

Pieprzny dewastator został aresztowany i spędził noc w policyjnym areszcie. Wkrótce stanie przed sądem, a za uszkodzenie bmw może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Czytaj także
Przeczytaj więcej