18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja złapała potwora

Przyjął Ukrainkę do domu i ją zgwałcił. Polak zatrzymany

10.03.2022  18:23
Wrocław. Przyjął Ukrainkę do domu i... zgwałcił? Policja zatrzymała potwora
Wrocław. Przyjął Ukrainkę do domu i... zgwałcił? Policja zatrzymała potwora Fot: Policja Dolnośląska

Pomoc dla Ukraińców w Polsce zachwyciła cały świat, a Polacy otworzyli serca i drzwi swoich domów dla uchodźców. Niestety, niektórzy wykorzystują dramat kobiet uciekających przed wojną. Policja zatrzymała mężczyznę z Wrocławia, który miał przyjąć do mieszkania Ukrainkę, a później ją zgwałcić.

Dramat we Wrocławiu. Rzecznik dolnośląskiej policji aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak potwierdził, że policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o zgwałcenie Ukrainki. Wcześniej przyjął kobietę do swojego mieszkania. Obiecywał jej pomoc, po tym jak uciekła z ogarniętej wojną Ukrainy.

Wrocław. Przyjął Ukrainkę do domu i ją zgwałcił

Jak podaje Polsat News, zgwałcona kobieta ma 19-lat. Swojego oprawcę poznała przez internet, gdy zaoferował jej dach nad głową. Do sądu zostanie złożony wiosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Może trafić do więzienia na 12 lat

Ofiarą sytuacji jest m.in. 19-latka z Ukrainy, którą przyjął pod dach 49-latek z Wrocławia. Mężczyzna chciał wykorzystać seksualnie nastolatkę. Gdy ta odmówiła, zgwałcił młodą kobietę. Do zdarzenia doszło 9 marca - ujawnia Radio ZET.

Policja ujawniła, że nastoletnia Ukrainka nie znała języka polskiego i nigdy wcześniej nie była w Polsce. Dała się zmanipulować polskiemu zwyrodnialcowi, który wykorzystał jej trudną sytuację życiową.

Sutenerzy polują na kobiety uciekające z Ukrainy

Niestety, Ukrainki, którym udało się uciec przed rosyjskimi mordercami i gwałcicielami, wciąż nie są bezpieczne. Jak podaje "Wyborcza", na granicy z Ukrainą sutenerzy rozpoczęli już polowania na kobiety, a ośrodki recepcyjne informują o próbach porwań uchodźczyń. Wolontariusze ostrzegają, że przy przejściach granicznych pojawiają się podejrzane osoby mogące zabierać kobiety do domów publicznych.

Po wzmożonych i intensywnych działaniach policjantów, został zatrzymany 49-latek podejrzewany o dokonanie zgwałcenia 19-latki z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna siłą doprowadził kobietę do obcowania płciowego wbrew jej woli. Wcześniej poznał dziewczynę, oferując swą pomoc za pośrednictwem portalu internetowego. Przyjął ją do swojego mieszkania i dokonał tego brutalnego przestępstwa – powiedział Łukasz Dutkowiak.