18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra w mieszkaniu

Wstrząsające morderstwo na Śląsku. Ciało 28-latki owinięte folią

25.11.2021  20:44
Morderstwo na Śląsku
Morderstwo na Śląsku Fot: DarSzach/Shutterstock

Policjanci ze Śląska w jednym z mieszkań znaleźli ciało 28-latki owinięte folią. Do zbrodni przyznał się jej 40-letni partner. Zdaniem sąsiadów w mieszkaniu od kilku dni panowała napięta atmosfera.

Śląska policja przekazała szczegóły morderstwa, do którego doszło w mieszkaniu w Tychach. W związku ze zdarzeniem mundurowali zatrzymali 40-letniego partnera ofiary.

W sprawie zatrzymany na terenie miejscowości Knurów został mężczyzna, który może mieć związek ze zdarzeniem. 40-latek podejrzewany o zabójstwo kobiety jest w dyspozycji prokuratora – poinformowali PAP policjanci.

Ciało 28-latki było owinięte folią przemysłową. Jak podaje portal se.pl, kobieta najprawdopodobniej została uduszona.

Morderstwo na Śląsku

Informację o zbrodni przekazał główny podejrzany, czyli 40-letni partner zamordowanej. Mężczyzna czekał na policjantów przy cmentarzu w miejscowości Knurów.

Prokurator Maria Paszek wskazała, że mieszkaniec Tychów nie został jeszcze przesłuchany. W trakcie interwencji policji przyznał, że to on zabił partnerkę. Sprawę w rozmowie z "Super Expressem" skomentowali sąsiedzi pary.

Mieszkali tu chyba około dwa miesiące. Od kilku dni dało się słychać jakieś awantury. Bodaj we wtorek o 5.00 rano słyszałam jakieś stukanie - relacjonuje jedna z sąsiadek.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegóły zbrodni. 40-latek wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa.

Czytaj także
Przeczytaj więcej