18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Osierocili dziecko

Wstrząsający wypadek w kraju. Nie żyje młode małżeństwo

26.11.2021  17:47
Młode małżeństwo nie żyje
Młode małżeństwo nie żyje Fot: OSP w Ochotnicy Dolnej/Facebook

29-latek jadąc z żoną oraz 2-letnim dzieckiem stracił kontrolę nad autem, po czym z impetem uderzył w betonowy przepust. Mimo przeprowadzonej reanimacji małżeństwo zmarło. Ocalał jedynie chłopczyk, który przebywa obecnie w szpitalu.

W czwartek wieczorem małopolskie służby poinformowały o wypadku, do którego doszło po godzinie 17. Szczegóły tragicznego zdarzenia przekazali strażacy z OSP Ochotnica Dolna.

Nasza jednostka została zadysponowana do bardzo groźnego wypadku w Tylmanowej. Na drodze wojewódzkiej samochód, którym podróżowała trzyosobowa rodzina, wyleciał z drogi i uderzył w betonowy przepust - przekazali.

Po zderzeniu auto było całkowicie zgniecione. Do wyciągnięcia poszkodowanych wykorzystano sprzęt hydrauliczny.

Tragedia w Małopolsce

"Tygodnik Podhalański" przekazał, że reanimacja 29-letniego mężczyzny zakończyła się niepowodzeniem. Do szpitala trafiła jego żona wraz z dzieckiem. Kilka godzin później 23-latka zmarła. Jak poinformowali lekarze, przyczyną śmierci były ciężkie obrażenia całego ciała.

Pod opieką lekarzy pozostaje 2-letnie dziecko. Jego stan jest stabilny – mówiła w rozmowie z RMF FM rzecznik nowatorskiej policji Dorota Garbacz.

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Według nieoficjalnych ustaleń RMF FM kierujący Peugeotem nie miał prawa jazdy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej