18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

Potężny wybuch gazu, rodzina nie żyje. Przyczyna śmierci jest inna

31.08.2020  17:01
Wybuch gazu w Białymstoku. To rozszerzone samobójstwo
Wybuch gazu w Białymstoku. To rozszerzone samobójstwo Fot: Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

W poniedziałek w południe w Białymstoku doszło do potężnego wybuchu gazu. Zginęła czteroosobowa rodzina. Śledczy mówią o rozszerzonym samobójstwie.

Przerażające ustalenia policji z Białegostoku. W poniedziałek w jednym z mieszkań przy ulicy Kasztanowej doszło do potężnej eksplozji. Jako przyczynę podano wybuch gazu. Już wiadomo, że śmierć poniosły cztery osoby - w tym około 10-letnia dziewczynka.
Najnowsze informacje przekazane przez policję szokują - przyczyna śmierci czteroosobowej rodziny miało być coś innego, niż wybuch gazu. Wstępne oględziny każą przypuszczać, że w Białymstoku doszło do rozszerzonego samobójstwa.

Wybuch i rozszerzone samobójstwo

Jak informują śledczy, w miejscu wybuchu zabezpieczono cztery ciała. Na trzech z nich znaleziono liczne rany zadane ostrym narzędziem. Czwarta miała popełnić samobójstwo.

Trzy ofiary miały na ciele rany cięte i kłute. Na ciele czwartej z ofiar stwierdzono pętlę wisielczą, co wskazuje na samobójstwo - poinformował w czasie konferencji prasowej podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Na miejscu zdarzenia ciągle trwają czynności śledczych, którzy wykonują oględziny budynku. Wybuch wysadził okna i drzwi, chwilę po nim świadek zdarzenia reanimował dziecko, niestety bezskutecznie. Pozostałe ciała strażacy odnaleźli wewnątrz mieszkania. Dwie kobiety i mężczyznę także poddano resuscytacji. Wszyscy nie żyją.

Jak udało się ustalić "Kurierowi Porannemu", ojciec rodziny wielokrotnie groził w przeszłości swoim bliskim, był też doskonale znany policji. Teraz prawdopodobnie zamordował swoją córkę, żonę i starszą kobietę (matka mężczyzny lub jego żony).

Przeczytaj więcej
Komentarze