18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sekret wyjaśniony

Wyniki sekcji zwłok studentki, znalezionej na balkonie akademika

20.10.2021  14:00
AWF: Wyniki sekcji zwłok zmarłej Portugalki
AWF: Wyniki sekcji zwłok zmarłej Portugalki Fot: AGENCJA SE/East News

Studenci warszawskiego AWF-u do tej pory nie mogą się otrząsnąć. Niedawno na balkonie akademika znaleziono tam ciało martwej studentki z Portugalii. Młoda kobieta przyjechała do Polski w ramach programu Erasmus.

AWF do tej pory nie może się otrząsnąć po tym odkryciu, a studenci żyją w silnym stresie. Na balkonie akademika tej uczelni znaleziono w tamtym tygodniu ciało kobiety. Teraz w sprawie pojawiają się nowe fakty i ustalenia. Odpowiedzi na wiele pytań dostarczą z pewnością wyniki sekcji zwłok zmarłej.

AWF: Wyniki sekcji zwłok zmarłej studentki

Wiemy już, że zmarła to młoda Portugalka Maria, która znalazła się na Politechnice Warszawskiej w ramach programu Erasmus. Nie wiadomo, co robiła w akademiku AWF-u. Jej śmierć wywołała wielkie poruszenie, a zewsząd płyną wyrazy współczucia do jej rodziny. Tym bardziej że śledczy ustalają coraz to nowe i bardziej szokujące okoliczności zdarzenia.

Ciało Portugalki znalazł pracownik akademika, który zauważył nienaturalnie powyginaną postać na balkonie tego miejsca. Śledczy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli wytężoną pracę, a teraz sekcja zwłok zmarłej przedwcześnie studentki przynosi odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Prokuratura dysponuje już wstępnymi wynikami sekcji zwłok. Możliwe jest wykluczenie udziału osób trzecich, jak również przyjęcie, że do śmierci doszło wskutek nieszczęśliwego wypadku

- mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Aleksandra Skrzyniarz.

Jak wynika z ustaleń i zeznań świadków, 20-letnia Portugalka była nietrzeźwa i nie została wpuszczona na imprezę trwającą w akademiku AWF-u. Być może w sposób niebezpieczny próbowała się na nią dostać i to doprowadziło do tragedii. 

Na wiele odpowiedzi musimy jeszcze poczekać.

Czytaj także