18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra na drodze i list gończy

Zabił dziecko, zmasakrował rodzinę i UCIEKŁ!

Wojciech Kozicki
11.06.2021  13:26
Wypadek! Zabił dziecko I uciekł. Policja wydała LIST GOŃCZY
Wypadek! Zabił dziecko I uciekł. Policja wydała LIST GOŃCZY Fot: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

Tragiczny wypadek samochodowy w Polsce. Na drodze relacji Zgorzelec-Bogatynia na Dolnym Śląsku zginęło 3-letnie dziecko. Sprawca uciekł, policja wydała za nim LIST GOŃCZY.

Śmiertelny wypadek samochodowy na drodze relacji Zgorzelec-Bogatynia na Dolnym Śląsku. W niedzielę na wysokości miejscowości Koźmin na drodze wojewódzkiej zginęło 3-letnie dziecko. Jego rodzice (mama w zaawansowanej ciąży) są w stanie ciężkim.

Wypadek! Zabił dziecko i uciekł

Policja podaje, że domniemamy sprawca  to 25-letni Dominik H. Jest podejrzany o spowodowanie wypadku. Uciekł z miejsca zdarzenia, a na miejscu wypadku został pasażer auta, którym miał kierować.

Za mężczyzną wydano list gończy. Sąd aresztował też 25-latka trzy miesiące, ma to się liczyć od momentu zatrzymania – podaje Polsat News.

Prokuratura podejrzewa, że sprawca wypadku mógł uciec za granicę i chce, by  wystawiono za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów domniemanemu sprawcy wypadku. Jeśli zostanie skazany za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca wypadku, może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Jeżeli ktokolwiek był świadkiem wypadku albo ma informację na temat miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny, prosimy by zgłosił się na policję w Zgorzelcu lub do miejscowej prokuratury – powiedział prok. Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.
Czytaj także