18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aaaaj, ale urwał!

Wypadek Szydło! Kierowała autem i BUM TRACH ŁUBUDU!

Wojciech Kozicki
18.10.2021  18:24
Beata Szydło miała wypadek samochodowy. Dramat na drodze!
Beata Szydło miała wypadek samochodowy. Dramat na drodze! Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER/East News

Beata Szydło i znowu wypadek samochodowy! Potwierdzono, że w miejscowości Rzeplin pod Wrocławiem doszło do kolizji auta, które należy do byłej premier. Autem kierowała europosłanka. Media i policja ujawniają nowe informacje o wypadku.

Wypadek samochodowy Beaty Szydło. Do zdarzenia doszło na 159 km autostrady A4 na wysokości miejscowości Rzeplin w gminie Żórawina. Jak podaje Polsat News, kierowca Forda, który najechał na samochód Audi Q3 europosłanki od tyłu, przyznał się do winy i przyjął mandat karny.

Wypadek Beaty Szydło. To nie był jej pierwszy raz

Jaka była przyczyna wypadku? Policja przekazała informację, że nie została zachowana należyta odległość od poprzedzającego pojazdu. Kierowcy byli trzeźwi.

Tuż po zdarzeniu rozmawiałem z panią premier - ani jej, ani kierowcy z drugiego auta nic się nie stało, na miejsce nie była wzywana karetka – poinformował w rozmowie z Interią były współpracownik Beaty Szydło Paweł Rybicki.

To nie pierwszy wypadek samochodowy z udziałem Beaty Szydło. Onet.pl przypomina, że 10 lutego 2017 r. doszło do wypadku limuzyny przewożącej Beatę Szydło. 21-letni kierowca fiata seicento nie zauważył wówczas kolumny uprzywilejowanych samochodów i wymusił pierwszeństwo. Auto BOR, chcąc uniknąć zderzenia, zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Ranne zostały 3 osoby, a kierowca limuzyny doznał złamań. 21-latek z Oświęcimia przyznał się do zarzutu uszkodzenia ciała w związku ze spowodowaniem wypadku drogowego.

Premier została przetransportowana do szpitala w Oświęcimiu, gdzie przeszła rutynowe badania i prześwietlenia. Tego samego dnia helikopter zabrał szefową rządu do Wojskowego Instytutu Medycznego na Szaserów w Warszawie – przypomina Onet.pl.

Czytaj także