18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdjęcia z miejsca wypadku

Wypadek autobusu w Warszawie. Potężne zderzenie

Wojciech Kozicki
13.07.2021  17:02
Wypadek autobusu w Warszawie. Kolizja i uderzenie w barierę
Wypadek autobusu w Warszawie. Kolizja i uderzenie w barierę Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Wypadek autobusu linii nocnej w Warszawie. W godzinach porannych na ulicy Chełmżyńskiej pojazd uderzył w barierę energochłonną. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale zdjęcia z wypadku wyglądają dramatycznie.

Znowu wypadek autobusu miejskiego w Warszawie. Pojazd linii nocnej N24 w godzinach porannych na ulicy Chełmżyńskiej uderzył w barierę energochłonną, która przebiła się do wnętrza pojazdu. Na szczęście nie ma osób rannych, bo w autobusie było akurat niewielu pasażerów. Jak podaje Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy, wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb.

Wypadek autobusu w Warszawie. Nocna linia N24 i dramat na drodze

Jak relacjonował w rozmowie z dziennikarzami TVN24 Michał Wichrowski ze stołecznej straży pożarnej, do wypadku autobusu miejskiego doszło przed godziną 6:00 rano. Ustalono, że metalowa bariera przebiła szoferkę, minęła przednie koła, miejsce dla niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, a na koniec sięgnęła drugich drzwi. 

Nasze działania polegały na odcięciu barierki, wyjęciu jej z autobusu i złożeniu na pasie zieleni. Dalsze działania prowadzili policjanci oraz pracownicy Miejskich Zakładów Autobusów – relacjonował Michał Wichrowski z warszawskiej straży pożarnej. (TVN 24)

Podano już, że kierowca autobusu wyszedł z wypadku bez szwanku i był trzeźwy. Przyczyna wypadku pozostaje nieznana.

Bariera energochłonna wyrządziła w pojeździe mnóstwo szkód. Wbijając się w pojazd, uszkodziła szoferkę i zatrzymała się na wysokości drugich drzwi. Po "drodze minęła" przednie koła, miejsce dla niepełnosprawnych i wózków dziecięcych. Wbiła się w sumie aż osiem metrów w głąb pojazdu – podaje rmf24.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej