18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

uderzył w drzewo

WYPADEK AUTOBUSU W ZAKOPANEM! Są ranni

22.08.2022  15:13
Autobus w Zakopanem uderzył w drzewo
Autobus w Zakopanem uderzył w drzewo Fot: Policja Zakopane

Niebezpieczne zdarzenie w jednej z najbardziej obleganych miejscowości turystycznych w Polsce. W Zakopanem autobus zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Są ranni.

Do nieszczęśliwego wypadku drogowego doszło na ulicy Kościuszki w Zakopanem. Około godziny 13.00 bus pełen ludzi nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Służby informują o sporej liczbie poszkodowanych.

Informację o wypadku przekazała zakopiańska policja. Mundurowi jak na razie nie są w stanie wskazać przyczyn zdarzenia.

Wypadek autobusu w Zakopanem. Są ranni

Wedle wstępnych informacji policji, poszkodowanych w wypadku zostało 10 osób, w tym 4 dzieci. Wszystkim rannym udzielono pomocy medycznej. Najnowsze doniesienia mówią już o trzech osobach poszkodowanych. Wśród nich ma być kierowca pojazdu. Żadnej z ofiar nie zagraża utrata życia, ich obrażenia są niewielkie.

Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe, w tym pogotowie, straż pożarna i policja. Mundurowi próbują wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Już wiadomo, że 59-letni kierowca w momencie wypadku był trzeźwy. Pobrano jednak od niego krew do dalszych badań toksykologicznych.

Świadkowie wypadku donoszą, że kierujący autobusem mężczyzna zasłabł za kierownicą.