18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

Dramatyczny wypadek autokaru z dziećmi. Na miejscu psycholog

Emilia Waszczuk
15.08.2020  11:07
Wypadek autokaru z dziećmi
Wypadek autokaru z dziećmi Fot: PSP Tczew/Twitter/Maciej Bąk

Wypadek autokaru wiozącego dziecięcy zespół muzyczny ze Śląska. Do zdarzenia doszło na autostradzie A1, w okolicy miejscowości Stanisławie na Pomorzu. Jest wielu rannych.

Jak podaje Radio ZET, do dramatycznego wypadku doszło około godziny 5.40 rano. Autobus z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z autostrady, przebił barierki, przekoziołkował i ponownie stanął na kołach. Przyczyny zdarzenia badają śledczy.

Dzieci ranne

Na miejsce skierowano 17 zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policję. Już wiadomo, że 6 osób jest rannych, w tym 3 ciężko.Dzieci są w szoku, wiele z nich odniosło niewielkie obrażenia.

Pozostałe 25 też ma obrażenia, ale na tyle lekkie, że są w stanie poruszać się o własnych siłach. Na miejscu jest już pani psycholog, która ma pomóc zszokowanym dzieciom

- informuje reporter Radia ZET Maciej Bąk.

Jak udało się ustalić, mali pasażerowie autokaru to członkowie śląskiego zespołu muzycznego Mały Haśnik z Żabnicy. Dzieci jechały do Mikoszewa. Autostrada A1 w kierunku Gdańska jest zablokowana.

Przeczytaj więcej
Komentarze