18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zderzenie z ciężarówką

Straszny wypadek. Dziecko zmarło na oczach rodziców

Wojciech Kozicki
21.07.2021  20:57
Zderzenie z ciężarówką pod Budzyniem. Dziecko nie żyje
Zderzenie z ciężarówką pod Budzyniem. Dziecko nie żyje Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Budzyń w Wielkopolsce i tragiczny wypadek samochodowy. W środę ok. godz. 14.20 na 222. kilometrze drogi krajowej nr 11 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Niestety, policja potwierdza, że dziecko zginęło na oczach rodziców.

Potworny wypadek pod Budzyniem w Wielkopolsce. Zderzyły się ze sobą ciężarówka i dwa samochody osobowe. Mł. asp. Dariusz Szęfel z KPP w Chodzieży przekazał mediom, że prawdopodobnie „kierujący samochodem osobowym marki Opel z nieustalonych dotąd przyczyn, jadąc w kierunku Poznania, na prostym odcinku drogi, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu”. Doszło do zderzenia z ciężarówką prawidłowo jadącą z naprzeciwka.

Wypadek pod Budzyniem. Dziecko zginęło

Za oplem jechał samochód osobowy ford. Kierowca w porę zareagował, gdy zobaczył zderzenie i gwałtownie skręcił, wjeżdżając do rowu.

Potwierdzono, że oplem podróżowały trzy osoby: mężczyzna, kobieta i ich 6-letnie dziecko. To właśnie ono zostało poszkodowane najbardziej i na miejscu zostały podjęte czynności ratunkowe. Akcja reanimacyjna nie przyniosła rezultatów, dziecko zmarło.

Pozostałe osoby biorące udział w wypadku, w tym kierowca ciężarówki, oraz dwie osoby jadące fordem nie odniosły poważniejszych obrażeń, nie wymagały hospitalizacji – podaje Polsat News.

Wciąż nie ustalono jaka była przyczyna wypadku. Na miejscu prowadzone są działania pod nadzorem prokuratora, przesłuchiwani są świadkowie, a policja prowadzi oględziny miejsca wypadku. Rodzina zmarłego dziecka otrzymała już wsparcie psychologiczne.

Czytaj także
Przeczytaj więcej