18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe fakty

Wypadek w Katowicach. Narzeczony 19-letniej Basi przerwał milczenie

05.08.2021  14:23
Tragiczny wypaek w Katowicach
Tragiczny wypaek w Katowicach Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Mieszkańcy Katowic nadal żyją wypadkiem, w którym zginęła 19-letnia Basia. Narzeczony zmarłej dziewczyny nie może pogodzić się z tragedią, do której doszło kilka dni temu. Mężczyzna postanowił jednak przerwać milczenie, przekazując dziennikarzom ważną wiadomość.

19-letnia Basia została wciągnięta pod koła autobusu. Jej ciało wydostało się spod rozpędzonego auta dopiero kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia. Nastolatka osierociła dwójkę dzieci.

Narzeczony Basi chce odzyskać ciało

Chłopak Basi biegł za uciekającym autobusem. Krzyczał, płakał, lecz był całkowicie bezradny wobec tej sytuacji. Ojciec nastolatki przyznał, że Łukasz zamknął się w domu, lecz cały czas opiekuje się dziećmi.

Gdy pod mieszkaniem narzeczonego zjawili się reporterzy, nie chciał ich wpuścić do środka, ale postanowił krótko opisać szokujące zdarzenie.

Próbowałem rozdzielić osoby bijące się na ulicy. Basia pobiegła za mną... Chroniła mnie. Ona zginęła, a ja... Teraz chcę ją pochować. Oddajcie mi moją Basię! - przekazał dziennikarzom drżącym głosem.

Bliscy nastolatki czekają teraz na sprawiedliwy wyrok. Jak informuje "Fakt" rodzice dziewczyny będą również ubiegali się o odszkodowanie za śmierć Basi.

logo Tu się dzieje