18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczny finał

Wypadek w Polsce. Złodzieje ukradli auto, chwilę później zmarli

Bartłomiej Ciepielewski
06.12.2021  22:04
Złodzieje zginęli w wypadku
Złodzieje zginęli w wypadku Fot: KPP w Cieszynie

Najpierw policjanci z KPP w Cieszynie otrzymali zgłoszenie o kradzieży auta. Chwilę później okazało się, skradziony samochód rozbił się na przydrożnym drzewie w miejscowości Mnich. Zarówno kierowca, jak i pasażer ponieśli śmierć na miejscu.

W niedzielę wieczorem policjanci z Cieszyna otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży czerwonego Opla. Zaledwie kilkanaście minut później okazało się, że samochód leży rozbity w jednym z przydrożnych rowów.

Tym razem dotyczyło wypadku drogowego na ulicy Świerkowej w Mnichu. W zdarzeniu brał udział skradziony opel - poinformował Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej policji.

Jak dodaje st. asp. Pawlik, przyczyną wypadku prawdopodobnie była nadmierna prędkość. Kierowca stracił kontrolę nad autem, wypadł z drogi, a następnie bokiem pojazdu uderzył w drzewo.

Śmiertelny wypadek pod Cieszynem

Reanimacja zakończyła się niepowodzeniem, a mężczyźni zmarli na miejscu. Wyjaśnieniem szczegółów zajmie się wydział kryminalny KPP w Cieszynie.

Warto podkreślić, że w momencie zdarzenia na drodze panowały niekorzystne warunki atmosferyczne. Czynności w sprawie trwają - dodał rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Funkcjonariusze apelują o rozważną jazdę oraz dostosowanie prędkości i stylu jazdy do panujących warunków pogodowych. Padający śnieg lub marznący deszcz może stanowić śmiertelne zagrożenie na drodze.

Czytaj także