18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

X Factor dał mu popularność. Uczestnik okazał się GWAŁCICIELEM

Malwina Kossela
29.07.2020  17:26
X Factor dał mu popularność. Uczestnik okazał się GWAŁCICIELEM
X Factor dał mu popularność. Uczestnik okazał się GWAŁCICIELEM Fot: s_bukley/Shutterstock

X Factor to jeden z najbardziej lubianych talent show w Polsce i na świecie. Uczestnik brytyjskiej edycji okazał się nie być potencjalnym piosenkarzem, ale gwałcicielem!

X Factor cieszy się ogromną popularnością i wiele współczesnych gwiazd muzyki zawdzięcza mu swój debiut oraz kwitnącą karierę. Niestety, w każdym programie występują tylko ludzie, a po nich można spodziewać się wszystkiego.

Uczestnik brytyjskiej edycji X Factor aspirował do kariery piosenkarza, a okazał się zwykłym gwałcicielem. 56-letni Philip Blackwell w ciągu 22 lat zgwałcił aż 9 kobiet. 

X Factor sprawił, że gwałciciel wpadł w ręce policji

Aktualnie za przestępstwa seksualne Blackwell usłyszał wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. X Factor sprawił, że mężczyzna wpadł w ręce policji. To właśnie dzięki występowi w telewizji rozpoznała go jedna z ofiar. 

Znała ona wizerunek napastnika, gdyż wyjątkowo w jej przypadku nie miał na sobie kominiarki podczas gwałtu. Policja odkryła, że oprawca najpierw śledził swoje ofiary, a potem atakował je od tyłu.

Często odurzał kobiety alkoholem i zasłaniał im oczy taśmą, by nie mogły go potem zidentyfikować. Dodatkowo straszył je, że upubliczni nagrania z gwałtów, jeśli komukolwiek o tym powiedzą. 

Philip Blackwell swoich strasznych czynów miał dokonywać od 1997 do 2019 roku. Wydaje nam się, że w tym przypadku spotkał go sprawiedliwy wymiar kary, a co Wy sądzicie o karach za gwałt (dla odmiany) w naszym kraju?

Czytaj także
Przeczytaj więcej