18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skrzywdził niepełnosprawnego

Polskiemu youtuberowi grozi więzienie! Wykorzystał dziecko!

Wojciech Kozicki
16.04.2021  14:16
Youtuber do więzienia? Kamerzysta dehumanizował niepełnosprawne dziecko
Youtuber do więzienia? Kamerzysta dehumanizował niepełnosprawne dziecko Fot: Damian Klamka/East News

Polski youtuber Kamerzysta może trafić do więzienia nawet na 8 lat! Prokuratura wszczęła w jego sprawie śledztwo, ponieważ nakłaniał niepełnosprawne dziecko do STRASZNYCH RZECZY za pieniądze. Twierdzi uparcie, że nie zrobił niczego złego.

Sądziliście, że twórczość polskich youtuberów to patologiczne szambo? Łukasz Wawrzyniak publikuje takie filmy wideo, że wyciek z Czajki to przy nich perfumeria. Ostatnio przegiął pałę, bo płacił niepełnosprawnemu intelektualnie dziecku, by m.in. jadło odchody, połykało ziemię, pływało w szambie i rozbierało się publicznie. Sprawą zajęła się prokuratura.

Youtuber do więzienia? Kamerzysta dehumanizował niepełnosprawne dziecko

Jak podaje Pudelek, kolega Lorda Kruszwila twierdzi, że nie wiedział, iż w ramach filmu wykorzystane było dziecko niepoczytalne. Zapewnia również, że nie jadł kocich odchodów z kuwety, a udające je czekoladę. Twierdzi także, że nie ma za co przepraszać.

Jak oświadczyła młodsza aspirant Ewelina Gryszpan, film zniknął z sieci, ale to nie koniec afery. Szczecińska policja już prowadzi w tej sprawie śledztwo, a prokuratura chce postawić mu zarzuty. Jeśli zostanie mu udowodniona wina, może spędzić za kratami nawet 8 lat.

Funkcjonariusze zabezpieczyli już materiał dowodowy. Docieramy też do świadków i pokrzywdzonego. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Poinformowana została również prokuratura, która wszczęła w tej sprawie śledztw – oświadczyła Gryszpan. (Pudelek)