18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór w ludzkiej skórze?

Zabiła męża i uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Przerażająca wdowa

22.11.2019  16:27
Zabiła męża i uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Przerażająca wdowa

Uśmiechnięta wdowa wywołuje niepokój w każdym, kto ją zobaczy. 48-letnia kobieta zamordowała swojego męża i najwyraźniej nie może się tym nacieszyć. 

Uśmiechnięta wdowa z USA napawa trwogą każdego, kto poznaje jej historię. 48-letnia kobieta z zimną krwią zamordowała swojego męża i od tego momentu radość jej nie opuszcza.

Uśmiechnięta wdowa z USA

Czy to już oznaka bycia psychopatką, a może powód jest zupełnie inny? Ciężko to stwierdzić. Niemniej 48-letnia Shanda Johnson-Williams najprawdopodobniej ugodziła małżonka nożem. 

Jamie Williams leżał nieprzytomny w swoim domu w stanie Oklahoma. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z biura szeryfa hrabstwa Choctaw zawiadomili śledczych z agencji OSBI. Lekarz medycyny sądowej nie miał wątpliwości, że śmierć mężczyzny nie była przypadkowa. 

Shanda szybko została schwytana i pomimo ciężkiego zarzutu oraz faktu, że grozi jej niezwykle surowa kara, kobieta wciąż uśmiecha się od ucha do ucha. 

W tym momencie nie jest jasne, jaki był powód tej strasznej zbrodni. Policja zdecydowała się nie ujawniać okoliczności zdarzenia. Niemniej, uśmiechnięta wdowa niepokoi każdego, kto zastanawia się, co tak naprawdę stoi za jej "przyjaznym" wyrazem twarzy.

Czytaj także