18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Zabiła młodszą siostrę. Uważała, że jest ona ładniejsza

27.09.2019  14:47
Zabiła młodszą siostrę. Uważała, że jest ona ładniejsza
Zabiła młodszą siostrę. Uważała, że jest ona ładniejsza Fot: Facebook

Siostra zabiła siostrę. 22-letnie Elizawieta była zazdrosna o urodę 17-letniej Stefanii. W skrajnej wściekłości, brutalnie ją w zamordowała.

Pochodząca z Rosji 22-letnia Elizawieta była zazdrosna o urodę swojej młodszej siostry. Starsza ubierała się tak samo, jak 17-letnia Stefania, farbowała włosy na ten sam kolor i upodabniała się do siostry na wszystkie możliwe sposoby. Wciąż nie mogła znaleźć ukojenia dla swoich uczuć, więc postanowiła zabić.

Siostra zamordowała siostrę

Do tragedii doszło w 2016 roku, w mieszkaniu 44-letniego znajomego sióstr - Aleksieja, gdy ten wyszedł do sklepu. Będąca pod wpływem narkotyków Elizawieta straciła panowanie nad sobą i rzuciła się na nastoletnią siostrę. W sumie w amoku dźgnęła ją 189 razy!

Kiedy siostra już nie żyła, 22-latka wyłupiła jej oczy i odcięła uszy. Zmasakrowane ciało pozostawiła na podłodze. 

Wszystko wydarzyło się przez narkotyki, które podbiły patologiczne uczucie zazdrości, jakie Elizawieta żywiła do Stefanii. Jakby tego cierpienia było mało, 22-latka nie czuje skruchy i nie przyznaje się do zbrodni. 

Myśli o tym, że jedna córka mogła zabić drugą - nie dopuszcza do siebie również matka dziewczyn, Oksana. Twierdzi, że 17-latkę zamordował Aleksiej, który był zły o to, że dziewczyna robiła sobie nagie zdjęcia.

Śledczy nie mają wątpliwości, że winna w tej sprawie jest Elizawieta. Dziewczynie grozi 25 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąd zdecydował, że trafi ona do zakładu psychiatrycznego.

Przeczytaj więcej
Komentarze