18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczny apel policji

Martwy płód w oczyszczalni ścieków. Kim jest matka?

Wojciech Kozicki
13.06.2021  14:17
Martwe dziecko w oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich. Policja szuka matki
Martwe dziecko w oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich. Policja szuka matki Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Dramat i horror w oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich.  Na jej terenie w sobotę 12 czerwca został odnaleziony martwy płód. Służby próbują ustalić tożsamość matki dziecka.

Ząbkowice Śląskie i martwy płód odnaleziony na terenie oczyszczalni ścieków. Pracownik natknął się na dziecko w sobotę około godziny 19:30. Jak ujawnia Polsat News, znajdowało się w  pomieszczeniu na ścieki zwanym kratownicą.

Martwy płód w oczyszczalni ścieków. Kim jest matka?

O znalezionym płodzie zostały powiadomione służby, a policja wykonała na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. Wiek i płeć dziecka zostaną ustalone dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Wciąż nie została ustalona przyczyna zgonu dziecka. Nie wiadomo czy doszło do naturalnego poronienia, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy doszło do celowego zabicia dziecka.

Zakład, w którym znaleziono płód oczyszcza ścieki z miejscowości Ząbkowice Śląskie, Tarnów, Bobolice, Jaworek, Grochowiska, oraz Pawłowice – informuje Polsat News.

Policja stara się ustalić tożsamość matki płodu. Apeluje o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc z odnalezieniu kobiety. Służby proszą o zgłaszanie się osób, które ostatnio „widziały kobietę w zaawansowanej ciąży, a która obecnie niema dziecka”. Policja gwarantuje anonimowość.

logo Tu się dzieje