18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedny synuś

Zadzwonił na policję, bo mama zabrała mu narkotyki

Bartłomiej Ciepielewski
28.11.2020  14:25
Funkcjonariusze mu nie pomogli
Funkcjonariusze mu nie pomogli Fot: Jair Fonseca/Shutterstock

Policjanci z Dzierżoniowa otrzymali nietypowe zgłoszenie. Dzwoniący tam mężczyzna poinformował, że matka zabrała mu jego własność i nie zamierza oddać. Po dotarciu na miejsce okazało się, że chodziło o narkotyki.

Niecodzienne zgłoszenie otrzymali funkcjonariusze dzierżoniowskiego komisariatu. Zawiadomienie o kradzieży zgłosił 28-latek, któremu, jak twierdził, matka zabrała jego przedmiot. Na miejsce zgłoszenia wysłano patrol policji.

Matka oddała narkotyki funkcjonariuszom

Matka zawiadamiającego nie zaprzeczyła, aby zabrała coś z pokoju syna i poinformowała, że natychmiast odda nieswoją własność, ale na ręce policjantów – stwierdziła Monika Kaleta z Powiatowej Komendy Policji w Dzierżoniowie.

Kobieta przekazała mundurowym woreczek z białym proszkiem. Policjanci nie dowierzali w to, co widzą. Zawartością woreczka okazało się około 200 dawek amfetaminy.

Matka nie poniesie żadnych konsekwencji swojego czynu. Syna czekają natomiast spore nieprzyjemności. Mężczyzna za posiadanie nielegalnych środków odurzających może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Przeczytaj więcej
Komentarze