18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robią, co mogą

Zaginęła 15-letnia dziewczynka. Policja błaga o pomoc

26.08.2021  14:22
Oświęcim: Zaginięcie nastolatki
Oświęcim: Zaginięcie nastolatki Fot: KPP Oświęcim

Zaginęła 15-letnia Angelika Szewczyk. Dziewczynka po raz ostatni widziana była 24 sierpnia. Od tego momentu z nikim się już nie skontaktowała. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogli ją widzieć.

Angelika Szewczyk ma 15 lat, mieszka w Oświęcimiu i 24 sierpnia uciekła z domu. Od tego momentu tamtejsze służby robią wszystko, by odnaleźć dziecko, ale na razie bezskutecznie. Z tej przyczyny zwracają się do Polaków o pomoc.

Oświęcim: Zaginęła 15-latka

Angelika Szewczyk poszukiwana jest przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Funkcjonariusze poinformowali, że 15-latka 24 sierpnia o godz. 4 nad ranem uciekła z domu, po czym o godz. 17.30 tego samego dnia skontaktowała się z bliskimi.

Od tego momentu nie nawiązała już kontaktu z rodziną. Nie jest znane miejsce jej pobytu

- przekazuje policja.

Angelika Szewczyk ma ok. 164 cm wzrostu, proste do ramion włosy koloru czarno-czerwonego oraz brązowe oczy. Dziewczyna ma wadę wzroku, więc może nosić okulary, najprawdopodobniej okrągłe w złotym kolorze.

W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę typu top, bluzę i spodnie dżinsowe oraz buty typu adidas koloru czarnego. Jeśli ktoś zna miejsce pobytu dziewczyny — proszony jest o jak najszybszy kontakt z policją. Dzwonić można pod numer 47 83 26 280 lub też wybierając numer alarmowy 112.