18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jej życie jest zagrożone"

Pomocy! Zaginęła 16-letnia Ewelina

Wojciech Kozicki
05.07.2022  11:19
Zaginęła 16-letnia Ewelina. "Jej życie może być zagrożone" - POMOCY
Zaginęła 16-letnia Ewelina. "Jej życie może być zagrożone" - POMOCY Fot: Facebook

Zaginięcie dziecka w Polsce. Gdzie jest 16-letnia Ewelina Szafryńska? W niedzielę 3 lipca w miejscowości Goździków na Mazowszu wyszła wyrzucić śmieci i zniknęła. Czy zostawała porwana srebrnym samochodem? Bliscy Eweliny i policja proszą o pomoc oraz informacje.

Zaginęła Ewelina Szafryńska. 3 lipca w niedzielę 16-latka z Olsztyna wyszła wyrzucić śmieci i podobno wsiadła do srebrnego samochodu, który odjechał w nieznanym kierunku. Ewelina nie miała przy sobie telefonu komórkowego oraz dokumentów. Od momentu zaginięcia z nikim się już nie skontaktowała.

Zaginiecie w Polsce. Gdzie jest Ewelina Szafryńska?

Matka zaginionej Eweliny prosi o pomoc w odnalezieniu córki. Podejrzewa, że życie nastolatki może być zagrożone, więc sprawa jest bardzo pilna.

Ewelina Szafryńska z Olsztyna ostatni raz widziana była w niedzielę 3 lipca w miejscowości Goździków w powiecie przysuskim (woj. mazowieckie). Jak podał Facebookowy profil "Gdziekolwiek jesteś", 16-latka "wyszła wyrzucić śmieci, następnie wsiadła do zaparkowanego nieopodal auta koloru srebrnego i odjechała w nieznanym kierunku" – podaje Radio ZET.

Zaginiona Ewelina Szafryńska ma 165 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy i ciemne proste włosy do ramion. Jest szczupłej budowy ciała. Ubrana była w niebieskie spodenki i białą bluzkę z czarnym nadrukiem oraz ciemne klapki.

Ewelina widziana była po raz ostatni dnia 3 lipca 2022 roku, około godziny 11.30 w miejscowości Gożdzików przy ulicy Głównej.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub 575 956 523.