18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prosimy o pomoc!

Zaginęło dziecko! Cała Polska szuka Doroty!

Wojciech Kozicki
27.07.2022  19:23
Zaginęła Dorota Kaczmarczyk. Policja ze Śląska prosi o pomoc w odnalezieniu nieletniej dziewczyny
Zaginęła Dorota Kaczmarczyk. Policja ze Śląska prosi o pomoc w odnalezieniu nieletniej dziewczyny Fot: Policja

Kolejne zaginięcie dziecka w Polsce! Policja z Tarnowskich Gór informuje, że zaginęła 13-letnia Dorota Kaczmarczyk. Służby oraz bliscy zaginionej proszą o pomoc w jej odnalezieniu. Czas gra kluczową rolę!

Zaginęła 13-letnia Dorota Kaczmarczyk. Dziewczyna w niedzielę 24 lipca wyszła z domu w Zbrosławicach i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja z Tarnowskich Gór informuje, że nastolatka opuściła miejsca zamieszkania ok. godziny 14:00., a o jej zaginięciu powiadomiła matka.

Zaginęła Dorota Kaczmarczyk. Szuka jej cała Polska

Policji udało się ustalić, że Dorotę Kaczmarczyk ostatni raz widziano w Bytomiu na dworcu autobusowym w towarzystwie innych osób. W chwili zaginięcia ubrana była w krótkie, czarne spodenki, bluzkę na ramiączkach koloru czerwonego i czarno-złote buty.

Być może nadal przebywa na terenie woj. śląskiego. Według naszych ustaleń, opuszczając dom, nie była w stanie zagrożenia życia. Liczymy na to, że upowszechnienie jej wizerunku przez media pomoże w ustaleniu miejsca pobytu – powiedział PAP oficer prasowy tarnogórskiej policji starszy sierżant Kamil Kubica.

Rysopis Doroty Kaczmarczyk:

  • wzrost: 160 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • oczy: niebieskie,
  • włosy: brązowe, długie.

 

Jeśli ktokolwiek widział Dorotę lub posiada informacje dotyczące miejsca jej aktualnego pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem telefonu 47 853 42 55, z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112.

Czytaj także