18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie jest Agnieszka Matejko?

Zaginęła nastoletnia mama z dzieckiem. Policja prosi o pomoc

Wojciech Kozicki
29.06.2021  13:29
Zaginęła nastoletnia matka z dzieckiem. Gdzie jest Agnieszka Matejko?
Zaginęła nastoletnia matka z dzieckiem. Gdzie jest Agnieszka Matejko? Fot: KPP w Limanowej

Kolejne dramatyczne zaginięcie w Polsce. Tym razem zniknęła 16-letnia Agnieszka Matejko wraz ze swoim 7-tygodniowym synem. Gdzie jest nastolatka z dzieckiem?

Zaginięcie matki z dzieckiem! Policja poszukuje 16-letniej Agnieszki Matejko oraz jej 7-tygododniowego synka. Nastolatka i jej dziecko zaginęli wczoraj. Wiadomo, że dziewczyna około godziny 15:10 wyszła z domu wczasowo-agroturystycznego w miejscowości Owieczka w powiecie limanowskim w Małopolsce. Zabrała ze sobą małego Wiktora.

Zaginęła nastolatka ze swoim dzieckiem. Gdzie jest Agnieszka Matejko?

Jak podaje policja, Agnieszka Matejko oddaliła się w nieznanym kierunku. Zostawiła wózek dziecięcy, ubrania swoje jak i dziecka wraz z rzeczami niezbędnymi do pielęgnacji dziecka oraz dowód osobisty. Wiktor Matejko był ubrany w białe body, nie ma znaków szczególnych.

Agnieszka Matejko z wyglądu ma ok 18 lat, wzrost około 155 – 160 cm, waga około 45 kg, sylwetka szczupła, włosy długie wiśniowo/rude oczy ciemne, twarz pełna, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne,  mocno zarysowane brwi.W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w jasno różową obcisłą sukienkę za kolano, różowe klapki – podaje KPP w Limanowej.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego KPP Limanowej. 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112.

Czytaj także
Przeczytaj więcej