18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Dowody są szokujące"

Nowe informacje o Madeleine McCann. Pedofil zjadł dziecko?

21.01.2022  12:52
Zaginięcie Madeleine McCann. Dziennikarze ujawniają nowe dowody
Zaginięcie Madeleine McCann. Dziennikarze ujawniają nowe dowody Fot: Rex Features/EAST NEWS

Nowe informacje o zaginięciu Madeleine McCann. Czy Christian Brueckner to kanibal pedofil, który zamordował dziecko? Telewizja Sat 1 przygotowała film dokumentalny, który rzuca nowe światło na sprawę. Czy policja ukrywa fakty o zaginięciu McCann?

Zaginięcie Madeleine McCann i nowe informacje. Christian Brueckner od dawna jest podejrzewany o porwanie i zamordowanie dziewczynki, a nawet jej zjedzenie. Policja wydaje się bezradna i wciąż nie złożono aktu oskarżenia wobec zwyrodnialca. Tymczasem niemieccy dziennikarze przeprowadzili własne dochodzenie w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Film dokumentalny Sat. 1 okaże się przełomem?

Zaginięcie Madeleine McCann. Christian Brueckner winny?

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku w Portugalii w pobliżu kurortu Praia da Luz. 30-latka prawdopodobnie została porwana przez Brueckner z pokoju hotelowego. Od dawna wiadomo było, że w dniu zaginięcia Christian Brueckner przebywał w okolicy, a niemiecka telewizja posiada nowe dowody, które to potwierdzają. Powstający film dokumentalny ma ostatecznie pogrążyć wspomnianą bestię. Zespół dokumentalistów z Sat.1, składający się z byłych śledczych i dziennikarzy pod kierunkiem Jutty Rabe, zebrał podobno "wiele nowych wskazówek i poszlak". Materiały mają być „szokujące”.

Juliane Ebling, redaktorka kanału, powiedziała: Smutna historia Madeleine McCann to historia, która ma wiele niemieckich aspektów. Dodała, że jeden z jej reporterów, Jutta Rabe, badała ślady w Niemczech, Portugalii i Anglii w ciągu ostatnich miesięcy, co poważnie obciążyło Christiana B. – informuje Polska Times.

Christian Brueckner nie ucieknie przed policją. Obecnie odsiaduje wyrok 7 lat za zgwałcenie 72-latki. Dokonał brutalnej napaści seksualnej na Amerykankę w Algarce w 2005 roku. Trwa jednak inne dochodzenie, ponieważ śledczy powiązali Bruecknera z napaścią seksualną na 10-letnią dziewczynkę w Portugalii w 2007 roku. Jest też podejrzany o wykorzystywanie dzieci w mieście Algarve w São Bartolomeu de Messines w 2017 roku.

logo Tu się dzieje