18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wysoka nagroda za pomoc

Zaginęło dziecko! Cała Polska szuka Szymona!

Wojciech Kozicki
15.06.2022  13:23
Zaginięcie dziecka i poszukiwania! Gdzie jest Szymon Szczerbowski?
Zaginięcie dziecka i poszukiwania! Gdzie jest Szymon Szczerbowski? Fot: KPP Puck

Gdzie jest Szymon Szczerbowski? Trwają dramatyczne poszukiwania, cała Polska kolejną dobę zastanawia się, gdzie zniknął 17-letni chłopak. Ostatni raz widziano go w Jastarni i ślad po nim zaginął.

Zaginął Szymon Szczerbowski. Mija kolejna doba poszukiwań 17-letniego chłopca. Zaginął w nocy z soboty na niedzielę w Jastarni. Ostatni raz widziano go przy wejściu na plażę nr 49. Rodzina zdecydowała się zaoferować nagrodę w wysokości 10 tys. złotych za informacje, które pomogą odnaleźć dziecko.

Gdzie jest Szymon Szczerbowski? Zaginięcie dziecka w Jastarni

Ustalono, że Szymon Szczerbowski w dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie, czarną kurtkę oraz czarną czapkę z białym napisem. Ma 175 centymetrów wzrostu,  włosy ciemny blond, zielone oczy i jest szczupły. Kaszubska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza prosi o kontakt z nią lub z policją, jeśli ktokolwiek posiada informacje o zaginięciu dziecka.

Byliśmy z nim umówieni, że odbierzemy go o północy. Nigdy nie wracał do domu pod wpływem alkoholu, ale mieszkamy na Helu i uznaliśmy, że tak będzie bezpieczniej. Rozmawiałam z nim przez telefon, mówił, że będzie czekał pod kebabem w Jastarni - informuje mama zaginionego Szymona. (TVN24.pl)

Jak podaje TVN24.pl, jego telefon wyłączył się i do dziś nie odpowiada. Mama Szymona przekazała, że "ślad się urwał, a syn jakby rozpłynął się w powietrzu". Przekazała mediom, że w dniu zaginięcia bawił się na urodzinach kolegi.

Jego mama ostatni kontakt z synem miała około 1.00 w nocy. Nastolatek przebywał na urodzinach kolegi, skąd mieli go zabrać rodzice – podaje rmf24.pl.

Bełkotał coś o górze i dole, zupełnie jakby był pod wpływem środka odurzającego. Krzyczeliśmy, żeby włączył kamerę, żebyśmy wiedzieli, gdzie podjechać. Wtedy telefon się wyłączył i do dziś nie działa. Ślad się urwał, a syn jakby się rozpłynął w powietrzu - podali rodzice Szymona. (TVN24.pl)

W poszukiwaniach Szymona biorą udział m.in. policja, straż pożarna, Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa oraz różne grupy poszukiwawcze. We wtorek okolice Jastarni patrolowane były z pokładu helikoptera Komendy Głównej Policji.

Rysopis:

  • wzrost 175 cm
  • szczupły 
  • włosy ciemny blond 
  • zielone oczy

Dla nas każda informacja jest ważna gdzie może przebywać Szymon, pamiętajcie jeśli spotkacie osobę siedzącą gdzieś na uboczu czy gdzieś taką osobę widzicie, nie jesteście pewni czy jest to ta osoba którą szukamy, zachowuje się dziwnie nie reaguje na wasza pytania. Prosimy zgłoście to na numer alarmowy 112 czy też bezpośrednio na Komisariat Policji w Jastarni - informuje Kaszubskiej Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza.