18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w słynnym miejscu

Smierć w Zakopanem. Zwłoki na Krupówkach

Wojciech Kozicki
03.10.2022  12:52
Zakopane. Śmierć i zwłoki na Krupówkach w potoku [ZDJĘCIA]
Zakopane. Śmierć i zwłoki na Krupówkach w potoku [ZDJĘCIA] Fot: MAREK DYBAS/REPORTER/East News

Tragedia i śmierć w Zakopanem na Krupówkach. W Foluszowym potoku przy ul. Krupówki w centrum Zakopanego znaleziono zwłoki. Policja stara się ustalić przyczynę zgonu i tożsamość zmarłego.

Zakopane, Krupówki, restauracje i pstrąg z grilla, oscypki… a w potoku Foluszowym martwy mężczyzna! W poniedziałek w zakopiańskim strumieniu dostrzeżono zwłoki. Na miejscu zjawiła się straż pożarna, a ratownicy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej musieli zejść do poszkodowanego po drabinie. Potwierdzili, że mężczyzna nie miał funkcji życiowych.

Śmierć w Zakopanem. Martwy mężczyzna na Krupówkach

Jak podaje Polsat News, ciało zauważono w Foluszowym potoku na wysokości Góralskich Sukiennic w pobliżu Zespołu Szkół Budowlanych przy mostku. Na razie nie wiadomo dlaczego mężczyzna zmarł, a sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury. Sprawdzana będzie m.in. tożsamość zmarłego. Nie jest to zadanie łatwe, bo zmarły mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. 

Górski potok przepływa wzdłuż Krupówek w Zakopanem. W pobliżu Góralskich Sukiennic znajduje się mostek, przez który można przejść nad nim do Zespołu Szkół Budowlanych – informuje Polsat News.