18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pobożny obrońca diabła

Zabił siostrę krzesłem. Ksiądz załatwił mu niższy wyrok

Wojciech Kozicki
21.02.2020  21:43
Diabeł dostał niższy wyrok, ma boskie wsparcie
Diabeł dostał niższy wyrok, ma boskie wsparcie Fot: Policja Lubań

Kolejna makabryczna zbrodnia w Polsce. Daniel L. po alkoholu wpadł w szał i popełnił morderstwo krzesłem, masakrując własną siostrę. Sąd się nad nim zlitował, do czego rękę przyłożył ksiądz. Czy w naszym kraju istnieje jeszcze prawo i sprawiedliwość?

Daniel L. to potwór, który w trakcie libacji alkoholowej zabił własną siostrę. Wiosną 2017 roku wrócił do Polski z Wiednia i wpadł z wizytą do rodziny w Biedrzychowicach (województwo dolnośląskie). Po spożyciu alkoholu dostał morderczego szału. Jak podaje SE.pl, za pomocą nogi od krzesła z wystającą śrubą skatował na śmierć własną siostrę, zadając zabójcze ciosy w głowę. Jej mąż również został zmasakrowany, ale ocalał, bo stracił przytomność, więc psychopata uznał, że już go zabił.

L. działając z zamiarem pozbawienia życia Doroty T. zadał jej uderzenia drewnianą częścią krzesła w głowę oraz inne części ciała, w następstwie czego doznała ona poważnych obrażeń ciała skutkujących zgonem – powiedziała Violetta Niziołek z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.( tvn24.pl)

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze, zdecydował, że Daniel L. zasłużył na dożywocie, ale z tak surowym wyrokiem nie zgodził się Sąd Apelacyjny we Wrocławiu i wywalczył, że bestia trafi za kraty tylko na 25 lat.

Jak donosi „Super Express”, Daniel L. niższy wyrok zadzwięcza dobrej opinii swojej cioci i miejscowego księdza. Negatywne opinie pracowników aresztu nie zostały wzięte pod uwagę. To nic, że ich zdaniem osadzony był wulgarny i agresywny.,

Na tym sprawa się nie skończy. Do akcji wkroczył minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Wniósł kasację do Sądu Najwyższego, który sprawdzi, czy łagodniejszy wyrok nie jest błędem i być może sprawa będzie rozpatrzona ponownie.

Przeczytaj więcej
Komentarze