18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziecko-psychopata

Zapytali dziewczynkę, co zrobiłaby z rodziną. "Zasztyletowałabym"

27.09.2019  12:36
Zapytali dziewczynkę, co zrobiłaby z rodziną. "Zasztyletowałabym"
Zapytali dziewczynkę, co zrobiłaby z rodziną. "Zasztyletowałabym" Fot: Youtube

Beth Thomas zgotowała swojej rodzinie zastępczej piekło. Dziewczynka zabijała domowe zwierzęta i była agresywna, a to wszystko przez przeżytą we wczesnym dzieciństwie traumę. 

Beth Thomas nie miała łatwego życia. Gdy była niemowlakiem - jej biologiczna mama zmarła. Ona i brat pozostali pod opieką zwyrodniałego ojca, który bez skrępowania wykorzystywał swoje dzieci seksualnie. Kiedy prawda wyszła na jaw - zostały mu one odebrane. 

Jakiś czas później dwójka skrzywdzonych dzieci została adoptowana przez rodzinę, która otoczyła je miłością. Niestety, stare krzywdy wyryły się w psychice Beth z całą mocą. 

Dziewczynka chciała zasztyletować swoich bliskich

Dziewczyna zaczęła zachowywać się bardzo dziwnie. Była agresywna, potrafiła masturbować się w miejscach publicznych aż do pojawienia się krwawienia, doprowadzała do śmierci zwierzątek domowych i nie spała.

To ostatnie tłumaczyła tym, że kiedy zasypia, widzi mężczyznę, który kładzie się na nią i robi jej krzywdę swoim ciałem. Rodzice adopcyjni momentalnie zareagowali - zabrali Beth do specjalisty. 

Dr Ken Magid zajął się dziewczynką, a fragment ich rozmowy dosłownie mrozi krew w żyłach. Kiedy psycholog zapytał, co zrobiłaby ze swoją rodziną, odpowiedziała ze spokojem: 

Zasztyletowałabym

Lekarz zdiagnozował u niej Syndrom Zaburzenia Więzi. Dziewczynka została odizolowana na jakiś czas, tak, żeby mogła wrócić do siebie w spokoju i pracować nad zrównoważeniem. Strach pomyśleć, kim by się stała, gdyby nie czujność i odpowiednia reakcja rodziców.

Beth jest odizolowana od rodziny na skutek Syndromu Zaburzenia Więzi, która znajduje przyczynę przede wszystkim na kontroli, prześladowaniu i poniżaniu dzieci – mówił jeden z lekarzy.

Dziś Beth jest dorosłą kobietą, która w pełni się kontroluje. Do tego spełnia się w roli pielęgniarki, która pomaga dzieciom takim samym, jak ona sama w przeszłości. 

Przeczytaj więcej
Komentarze