18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prokuratura wszczyna śledztwo

Zaskakująca śmierć policjanta. „Nie miał kasku”

03.10.2022  21:30
Zmarł policjant. Uległ wypadkowi
Zmarł policjant. Uległ wypadkowi Fot: Oleg Marusic/REPORTER

Policja w Częstochowie poinformowała o śmierci aspiranta Bartłomieja Bojanowskiego. 48-letni funkcjonariusz został ranny w wypadku rowerowym. Gdy jechał do pracy, zderzył się drugim rowerzystą na ścieżce rowerowej. Teraz prokuratura wszczęła śledztwo i zaplanowała sekcję zwłok.

Z głębokim smutkiem informujemy, że w wieku 48 lat zmarł w sobotę asp. Bartłomiej Bojanowski - wspaniały policjant, oddany przyjaciel, kochający mąż i tata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku policyjną rodzinę oraz bliskich. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci…

- napisała w komunikacie Komenda Miejska Policji w Częstochowie.

48-letni aspirant Bartłomiej Bojanowski pracował w policji od 23 lat, a od 2010 roku był związany z Zespołem ds. Wykroczeń.

Zmarł przez wypadek na rowerze

„Fakt” podaje, że Bojanowski jechał do pracy rowerem dnia 28 września i wówczas zderzył się z drugim rowerzystą na ścieżce rowerowej. Rowerzyści upadli, ponieważ zahaczyły o siebie kierownice ich rowerów – wtedy policjant uderzył głową o podłoże. Przez to, że nie miał kasku, poniósł bardzo poważne obrażenia i trafił do szpitala. Zmarł w sobotę tuż po północy. Drugiemu rowerzyście na szczęście nic się nie stało.

Teraz prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tego wydarzenia. We wtorek (4.10) ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok aspiranta Bojanowskiego.