18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uważajcie!

Zboczeniec grasuje w Warszawie. Obnaża się obok kobiet i dzieci

30.10.2019  16:11
Zboczeniec grasuje w Warszawie. Obnaża się obok kobiet i dzieci
Zboczeniec grasuje w Warszawie. Obnaża się obok kobiet i dzieci Fot: Flickr

Warszawa często jest miejscem niebezpiecznym. Docierają do nas informacje, że po stolicy grasuje zboczeniec, który obnaża się przed kobietami i dziećmi. 

Warszawa widziała niejedno. Niestety, nie zawsze chodzi tu o wydarzenia pozytywne. W miejscu, w którym jest tak dużo ludzi - nie raz i nie dwa dochodzi do paskudnych wydarzeń.

Aktualnie portal „Warszawa w pigułce” ostrzega przed grasującym po stolicy zboczeńcu. Mężczyzna onanizuje się w komunikacji miejskiej, siadając blisko kobiet i dzieci. Obleśną czynność zakrywa dla niepoznaki plecakiem.

Warszawa: zboczeniec grasuje w komunikacji miejskiej

Wszyscy mamy nadzieję, że zboczeniec szybko wpadnie w ręce warszawskiej policji, zwłaszcza zanim komukolwiek uczyni jeszcze większą krzywdę. O zboczeńcu ostrzegła redakcję kobieta, która była świadkiem jego skandalicznego zachowania. 

Może kogoś zainteresuje, albo po prostu dla kogoś ta informacja będzie ostrzeżeniem. Dzisiaj rano 7:13 z pętli autobusowej jechałam 317, po którym kręci się zboczeniec. Siada obok kobiet, dzieci, wyciąga swoje genitalia i się masturbuje zakrywając plecakiem. Facet wysoki, szczupły, ciemne kędzierzawe włosy, otępiały wzrok. Krzyknęłam w autobusie „zboczeniec”, ale widocznie chyba nie za głośno, bo gościu wybiegł z autobusu, zaś wszyscy się na mnie dziwnie spojrzeli 

- napisała anonimowa kobieta. Potem opisała dokładniej jego skandaliczne praktyki.

Jak się okazuje, jej reakcja wcale nie zniechęciła mężczyzny, który zdecydował się na pewien "fortel". 

Mimo wszystko wyobraźcie sobie, że koleś jest na tyle bezwzględny że wybiegł drugimi drzwiami i wbiegł do ostatnich i znowu kręcił się po autobusie. Jeden Pan chyba mniej więcej czaił o co chodzi. Mam nadzieję, że jutro jadąc do pracy nie będę miała takich „atrakcji” z rana. Proszę Was reagujcie i nie zostawajcie obojętni. Tam także są dzieci, które jeżdżą do szkoły na Mokotów! 

- zaapelowała. 

Trzymamy kciuki za szybkie ujęcie zboczeńca przez służby. Ciekawe, czy na komendzie też będzie taki odważny?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze