18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór

Zgwałcił 3-letnie dziecko. Maluch nie przeżył poniesionych obrażeń

25.09.2019  15:29
Zgwałcił 3-letnie dziecko. Maluch nie przeżył poniesionych obrażeń
Zgwałcił 3-letnie dziecko. Maluch nie przeżył poniesionych obrażeń Fot: Andrej Porochnenko/East News

Gwałt na dziecku, to zbrodnia, która przechodzi ludzkie pojęcie. Niestety, są na tym świecie potwory zdolne skrzywdzić w ten sposób niewinne niczemu maleństwo. 

Gwałt zawsze jest czynem potwornym i niezrozumiałym, ale gwałt na dziecku wykracza poza wszelkie granice pojmowania. Policjanci, którzy zajmowali się sprawą, jaką za chwilę przedstawimy - nigdy nie widzieli takiego okrucieństwa.

3-letnie dziecko padło ofiarą tak brutalnego gwałtu, że ani policjanci, ani lekarze nie mogli się pozbierać po tym, co zobaczyli. Chłopczyk trafił do szpitala w Santa Fe razem ze swoją 10-miesięczną siostrzyczką. Oboje nosili ślady katowania i brutalnych gwałtów.

Gwałt, którego dziecko nie przeżyło

Okazało się, że dzieci krzywdził ich ojczym, który został niemalże natychmiast zatrzymany przez policję. 3-latek krzywdzony przez niego miał tak rozległe obrażenia wewnętrzne, że podczas leczenia szpitalnego kilkakrotnie zatrzymywała się akcja jego malutkiego serduszka. Ostatecznie dziecko nie przeżyło.

Chłopczyk miał rozległe obrażenia czaszki, klatki piersiowej i brzucha. Małe ciało nie dało rady zwyciężyć w walce z tak niesłychaną brutalnością. 10-miesięczna siostra zmarłego wciąż walczy o życie, a lekarze zgodnie twierdzą, że dawno nie widzieli tak tragicznych obrażeń, jakie miały te dzieci.

Sprawcę wskazała ich matka, partnerka zwyrodniałego ojczyma. 

Sąsiedzi rodziny, rozwścieczeni informacją o potwornościach, jakie miały miejsce tuż pod ich bokiem - dokonali samosądu. Spalili dom 25-letniego mężczyzny, który krzywdził maleństwa. Matka również została zatrzymana przez policję i w chwili obecnej nie wiadomo, jaką poniosą karę. 

Przeczytaj więcej
Komentarze