18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lodowa gorączka

Zgwałcił bałwanka Olafa z "Krainy Lodu". Aresztowała go policja

25.10.2019  14:45
Zgwałcił bałwanka Olafa z "Krainy Lodu". Aresztowała go policja
Zgwałcił bałwanka Olafa z "Krainy Lodu". Aresztowała go policja Fot: screenshot Youtube

20-letni zwyrodnialec uprawiał seks z pluszowym bałwankiem Olafem z popularnej bajki - "Kraina Lodu". Doigrał się, pojmała go policja. 

"Kraina Lodu" to kultowa bajka, uwielbiana przez dzieci na całym świecie. Zdecydowanie budzi ogromne emocje, ale chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie kojarzy animacji dla najmłodszych z seksualnością.

Pewien 20-latek był najpewniej daleki od pojęcia "zdrowych zmysłów", gdyż zrobił coś zwyrodniałego. Wybrał się do jednego z supermarketów, dopadł pluszową maskotkę przedstawiającą jednego z bohaterów bajki, bałwanka Olafa i... odbył z nią stosunek!

Zgwałcił bałwanka Olafa z filmu "Kraina Lodu"

Gwałciciel niewinnych pluszaków został aresztowany przez policję. Jak informuje Daily Star, zdarzenie miało miejsce w mieście St. Petersburg w stanie Floryda. Mężczyzna bez pardonu ściągnął zabawkę z półki, położył ją na podłodze i zaczął wykonywać ruchy frykcyjne. 

Potem jak gdyby nigdy nic, odłożył go na półkę i oddalił się. Następnie jego ofiarą padł pluszowy jednorożec. Ciężko dociec, co go w tych postaciach kręciło, ale punktem wspólnym jest długi punkt na głowie - w przypadku Olafa to marchewka zamiast nosa, a w przypadku jednorożca kultowy róg. 

Kiedy policja pojmała 20-latka, ten tłumaczył się, że "odbiło mu na punkcie wypchanego Olafa". Mężczyzna został osadzony w areszcie za zniszczenie mienia, z którego wyszedł za kaucją wynoszącą 150 dolarów już następnego dnia. 

Ojciec gwałciciela zabawek przyznał, że jego syn robił już podobne rzeczy, ale po raz pierwszy został za nie ukarany. 

Sprawę na Twitterze skomentował aktor, który w oryginalnej wersji językowej użycza Olafowi głosu. Wyraźnie starał się ją obrócić w żart, ale ewidentnie wyszło to dość koślawo. 

Mamy nadzieję, że ktoś 20-latkowi w końcu wytłumaczy, że stosunki seksualne z pluszakami to nie jest dobry pomysł. Zwłaszcza w miejscach publicznych.

Przeczytaj więcej
Komentarze