18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalne zezwierzęcenie

Zgwałcił niemowlę. Prokuratura bada, co robił ze swoimi dziećmi

24.09.2019  19:06
Zgwałcił niemowlę. Prokuratura bada, co robił ze swoimi dziećmi
Zgwałcił niemowlę. Prokuratura bada, co robił ze swoimi dziećmi Fot: Facebook

Zgwałcił 13-miesięczne niemowlę. Ta zbrodni nikomu nie mieści się w głowie, nic dziwnego, że służby są czujne. Prokuratura sprawdzi, co robił ze swoimi dziećmi.

32-letni Łukasz K. 10 września zgwałcił 13-miesięczną córeczkę swoich sąsiadów. Praktycznie nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić, jak można zrobić coś tak potwornego. Chociaż pedofil się tłumaczy, nie ma chyba osoby, która byłaby w stanie wybaczyć komukolwiek taki czyn. 

32-latek przyznał się prokuratorowi do winy. Do zwyrodniałego czynu doszło 10 września. Dzień po tym zdarzeniu rodzice zauważyli świeżą krew na ubranku córeczki i zgłosili się do lekarza. Tam na jaw wyszło, że dzieciątko zostało ofiarą gwałtu. 

Prokuratura zbada sprawę gwałciciela

Łukaszowi K. grozi 15 lat więzienia. Co jednak najbardziej przerażające, mężczyzna do tej pory uchodził za przykładnego męża i ojca dwójki dzieci - 2-letniej dziewczynki i 6-letniego chłopca. Teraz usłyszał zarzut gwałtu na dziecku ze szczególnym okrucieństwem.

Prokuratura poświęci część śledztwa na sprawdzenie, czy zwyrodnialec nie dopuszczał się podobnych czynów na swoich biologicznych dzieciach. Wstępne ustalenia wskazują na to, że nie były one ofiarą molestowania, ale kto wie, jakie przerażające fakty w tej sprawie jeszcze wyciekną.

Jedno jest pewne, krzywda na dziecku nie ujdzie mężczyźnie płazem. Wiadomo już, że może się spodziewać "gorącego" powitania w więzieniu. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej