18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie mieli litości

Zgwałcił niepełnosprawną dziewczynę. Tłum spalił go żywcem

26.09.2019  11:21
Zgwałcił niepełnosprawną dziewczynę. Tłum spalił go żywcem
Zgwałcił niepełnosprawną dziewczynę. Tłum spalił go żywcem Fot: EAST NEWS

Gwałt to prawdopodobnie największa krzywda, jaką można wyrządzić drugiemu człowiekowi. Pewien mężczyzna został za niego zlinczowany przez wściekły tłum. 

Mężczyzna został oskarżony o gwałt na niepełnosprawnej dziewczynie. 39-latek z Południowej Afryki padł ofiarą linczu, kiedy wściekły tłum postanowił wymierzyć mu sprawiedliwość - nie mieli dla niego żadnej litości.

Został zlinczowany za gwałt

Południowoafrykańska policja zaczęła już poszukiwania członków grupy odpowiedzialnej za śmierć mężczyzny. 39-latek został oskarżony o zgwałcenie 17-letniej, niepełnosprawnej dziewczyny.

Ndidzulafhi Tyson Makhala został zlinczowany przez rozjuszonych ludzi. Grupa zaatakowała go różnymi przedmiotami, a następnie spaliła żywcem. 

Podobno dziewczyna udała się do pobliskich zarośli, aby pozbierać drewno opałowe wraz z innymi kobietami ze wsi, kiedy mężczyzna ją zaatakował. Innym kobietom udało się uciec, pozostawiając nastoletnią dziewczynę za sobą, i to wtedy zmarły rzekomo ją zgwałcił - mówi rzecznik policji, pułkownik Moatshe Ngoepe.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, znaleźli jedynie szczątki spalonego 39-latka. Grupę, która dopuściła się linczu, czeka sroga kara.

Czytaj także
Przeczytaj więcej