18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bestialstwo

Zgwałciło ją 6 mężczyzn. Załamana ciężarna 13-latka skoczyła z dachu

20.11.2019  11:52
Zgwałciło ją 6 mężczyzn. Załamana ciężarna 13-latka skoczyła z dachu
Zgwałciło ją 6 mężczyzn. Załamana ciężarna 13-latka skoczyła z dachu Fot: EAST NEWS

Gwałt, który został zadany 13-letniej dziewczynce, nie mieści się w głowie. 6 mężczyzn zrobiło jej tak niewyobrażalną krzywdę, że wolała zakończyć życie, niż kontynuować je z tym strasznym piętnem. 

Gwałt to zbrodnia, która powinna być karana możliwie najsurowiej. 13-letnia dziewczynka z Bangkoku wyskoczyła z bloku, znajdującego się w dzielnicy Suan Luang, nie mogąc dalej żyć z makabrą, którą zgotowali jej mężczyźni.

Jak twierdzi 45-letnia matka dziewczynki, nastolatka została zgwałcona przez 6 mężczyzn, którzy mieli należeć do gangu. Podobno przetrzymywali 13-latkę w mieszkaniu i robili jej nieludzkie rzeczy.

Wielokrotny gwałt zmusił nastolatkę do samobójstwa

Gwałt spowodował u dziewczynki głęboką depresję, która pogłębiła się, gdy na jaw wyszło, że podczas tych nieludzkich praktyk 13-latka zaszła w ciążę. Według lokalnych mediów, przed śmiercią dziewczynka zamieściła serię postów na Facebooku, które można z perspektywy czasu uznać za "listy" pożegnalne.

Jako ostatnią wiadomość, dziewczynka wysłała znajomemu zdjęcie swoich nóg na dachu budynku, z którego skoczyła i podpisała je:

Zaraz odejdę, kocham cię

13-latka podobno tuż przed samobójstwem pokłóciła się z matką i wybiegła z domu. Ta ruszyła za nią, starając się powstrzymać ciężarną nastolatkę przed najgorszym.

Policja już zidentyfikowała dwóch z sześciu podejrzanych o gwałt mężczyzn. Jednego z nich aresztowano po nalocie na jego dom, w którym znaleziono niezarejestrowaną broń palną.

Niestety, ukaranie sprawców nie przywróci dziewczynce życia.

Przeczytaj więcej
Komentarze