18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czas ucieka, trwa dramat

Poszukiwania dwójki nastolatków. Policja publikuje zdjęcia

Wojciech Kozicki
11.05.2021  15:07
Gdzie są 13-letni Filip Pasiewicz i 15-letni Marek Gawryszak?
Gdzie są 13-letni Filip Pasiewicz i 15-letni Marek Gawryszak? Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Zielona Góra i dramatyczne poszukiwania dwójki nastolatków. Zaginęli 13-latek i 15-latek, policja publikuje ich zdjęcia. Od kilku dni nie dają oznak życia.

Gdzie są 13-letni Filip Pasiewicz i 15-letni Marek Gawryszak? Nastolatkowie 10 maja opuści dom w miejscowości Ledno i od tamtej pory nikt ich nie widział, nie dali żadnych oznak życia i nie kontaktowali się z bliskimi.

Policja poszukuje zaginionych nastolatków z Ledna

Policjanci z zielonogórskiej komendy miejskiej oraz komisariatu w Sulechowie proszą o pomoc i opublikowali zdjęcia zaginionych dzieci. 13-letni Filip ma 164 centymetry wzrostu, waży około 60 kilogramów, ma krępą budowę ciała, włosy ciemny blond ścięte na krótko. Ma niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia ubrany był w pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem z napisem w przedniej części, granatowe dresowe spodnie z czerwonym zamkiem na lewej nogawce w okolicy kolana, czarne buty sportowe marki Reebok – informuje podinspektor Małgorzata Stanisławska, z Lubuskiej Policji.

Gdzie jest Marek Gawryszak?

Marek Gawryszak ma 167 centymetrów wzrostu, jest szczupły, waży ok. 60 kilogramów, ma niebieskie oczy i jest blondynem. Charakteryzuje go prosty nos i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia był ubrany w: granatową bluzę bez kaptura, z przodu na bluzie widoczna jest amerykańska flaga, czarne dresowe spodnie, szare buty sportowe marki Puma, czapkę z daszkiem typu moro.

Chłopców ostatni raz widziano w Lednie w okolicy domu nr 8. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych chłopcach, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji, pod numerem alarmowym 112 lub numerami: 47 795 64 11 i 47 795 24 11

Czytaj także
Przeczytaj więcej