18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

I nie opuszczę cię aż do śmierci...

Zwłoki panny młodej w walizce. Mąż aresztowany

Wojciech Kozicki
03.11.2021  08:05
Ślub i morderstwo. Mąż zabił pannę młodą?
Ślub i morderstwo. Mąż zabił pannę młodą? Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News - zdjęcie ilustracyjne

Potworne morderstwo jak z horroru. Znaleziono zwłoki zaginionej kobiety, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach tuż po ślubie. Panna młoda, a właściwie jej zwłoki, odkryto w walizce. Przez kogo została zamordowana Dawn Walker?

Wielka Brytania i przerażająca zbrodnia. 52-letnia Dawn Walker zaginęła zaledwie 4 dni po swoim ślubie. Niestety, znaleziono w walizce niedaleko placu zabaw w miejscowości Lightcliffe niedaleko Halifax w Wielkiej Brytanii. Policja aresztowała męża kobiety. Czy Thomass Nutt jest mordercą?

Ślub i morderstwo. Panna młoda nie żyje

Jak podają brytyjskie media, Dawn Walker i Thomas Nutt wzięli ślub w ubiegłą środę wzięli ślub w urzędzie stanu cywilnego. W niedzielę panna młoda już nie żyła.  „The Sun” cytuje relacje gości, którzy bawili się na ich przyjęciu weselnych. Twierdzą, że para była razem bardzo szczęśliwa. Znali się od kilku lat, ale z zaślubinami zwlekali.

Do tragedii doszło w miejscowości Lightcliffe w hrabstwie West Yorkshire. Makabrycznego odkrycia dokonano niedaleko placu zabaw w niedzielę około 16.30 lokalnego czasu. Policja znalazła szczątki Dawn Walker w walizce ukrytej niedaleko placu zabaw, za drzewami. Według brytyjskich mediów prawdopodobną przyczyną śmierci 52-latki było uduszenie – podaje Radio ZET.

Jak na razie pod zarzutem morderstwa został aresztowany jej 45-letni mąż, co potwierdził rzecznik policji z West Yorkshire, cytowany przez BBC. Policja nie ma innych podejrzanych.

52-latka osierociła dwoje dzieci: dorosłą córkę i małego synka.

Czytaj także