18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy SOP potrzebuje ochrony?

Znowu wypadek SOP. Zderzenie aut w Warszawie

Wojciech Kozicki
08.03.2021  16:47
Znowu wypadek SOP
Znowu wypadek SOP Fot: Planeta.pl

Uwaga! Będzie żart… na co SOP kupuję nowe samochody? Na wszelki wypadek! Służba Ochrony Państwa dosłownie rozbija się po Polsce i w Warszawie doszło do kolejnego wypadku. Media informują o kolizji drogowej na Pradze-Północ.

Służba Ochrony Państwa i kolejny wypadek drogowy. Jak donosi wawalove.wp.pl, zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po godzinie 12 na ulicy Okrzei w Warszawie. Jak wynika z informacji stołecznej policji, tym razem to prawdopodobnie nie wina funkcjonariuszy SOP. Osoba kierująca skodą wykonywała manewr cofania i wjechała w audi należące do Służby Ochrony Państwa.

Znowu wypadek SOP

Policja potwierdza, że w wyniku wypadku nikt nie odniósł obrażeń. Żaden z kierowców nie był pod wpływem alkoholu. Kolizja nie spowodowała utrudnień w ruchu drogowym w Warszawie.

Jak potwierdził Bogusław Piórkowski, rzecznik Służby Ochrony Państwa, w czasie, gdy doszło do zdarzenia, audi było prawidłowo zaparkowane na poboczu, kobieta, cofając skodą, wjechała w pojazd SOP – pisze wawalove.wp.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej