18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska zmienia się w DZIKI ZACHÓD?

Znowu policyjny pościg i strzelanina. Szok w bagażniku

Wojciech Kozicki
29.06.2021  12:11
Śląsk, policyjny pościg i strzelanina. Kolejny taki przypadek w Polsce
Śląsk, policyjny pościg i strzelanina. Kolejny taki przypadek w Polsce Fot: NewsLubuski/East News

Polska zamienia się w DZIKI ZACHÓD! Znowu policyjny pościg, znowu strzelanina! Policja ścigała niebezpiecznego kierowcę przez cztery miasta, aż w końcu padły strzały. Jaką tajemnicę skrywał w bagażniku?

Śląsk i policyjny pościg jak w amerykańskich filmach akcji. Funkcjonariusze po północy w Rudzie Śląskiej próbowała zatrzymać auto do kontroli, ponieważ bagażnik był nienaturalnie obciążony. Kierowca nie zatrzymał się jednak do kontroli i zaczął uciekać.

Policyjny pościg i strzelanina na Śląsku

Rozpoczął się policyjny pościg przez Rudę Śląską, Świętochłowice, Chorzów aż do Katowic. W tym ostatnim mieście funkcjonariusze skorzystali z broni służbowej, oddając sześć strzałów w kierunku opon. Udało się w ten sposób zatrzymać uciekający pojazd, ale kierowca się nie poddał i rozpoczął pieszą ucieczkę. Tymczasem w bagażniku samochodu znaleziono pocięte szyny kolejowe.

Funkcjonariusze wciąż ustalają skąd pochodzą szyny kolejowe. Prawdopodobnie kradzieży dokonano tej samej nocy.

Nikt nie został ranny. Policjanci zaczęli poszukiwania osób, które jechały w tym samochodzie. Jedną osobę udało się już zatrzymać, to młody mężczyzna. Drugi z uciekających - brat zatrzymanego - jest teraz poszukiwany – podaje RMF24.
Czytaj także