18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odgryzł się za reparacje?

Zombie Polak w Niemczech. Pogryzł policjantów i lekarzy

Wojciech Kozicki
11.10.2022  16:14
Zombie Polak w Niemczech. Pogryzł policjantów i lekarzy
Zombie Polak w Niemczech. Pogryzł policjantów i lekarzy Fot: robertharding/East News

W Niemczech sceny jak z horroru o zombie. Policjanci i lekarze zostali pogryzieni. Pitbull? Amstaff? Dziki Rosjanin? Nie! To agresywny Polak! Niemiecka media piszą o polskim agresorze z Hanoweru, który nie dał sobie pograć krwi i napsuł innymi krwi.

Krwawy incydent w Niemczech. Około godziny 11:00 31-letni Polak na Dworcu Głównym w Hanowerze wdał się w bójkę z pracownikiem kolei i przypadkowym przechodniem. Policja próbowała interweniować, ale ubzdryngolony Polak rzucił się na nich z zębami. Kłapał paszczą jak rekin! Co za bestia! Po ostrej szarpaninie udało się powstrzymać „polską husarię”.

Zombie Polak. Z zębami na Niemca

Niemiecka policja przewiozła Polaka na komisariat, a prokurator zlecił badanie krwi. Polak nie miał zamiaru uronić ani kropli. Niemcom krew oddać bez walki? O nie! Wpadł w amok i próbował gryźć lekarzy w szpitalu.

Na tym jednak nie koniec…

O godzinie 20 mężczyzna ponownie zjawił się na Dworcu Głównym i wdał się w kolejna bójkę. Znieważył 56-letniego Serba i uderzył go kilka razy w twarz. Funkcjonariusz policji zdołał rozdzielić mężczyzn i wezwał wsparcie – informuje Polsat News.

Polak odgryzł się Niemcom

Policjanci znów walczyli z Polakiem i znów trafił na komisariat. Tym razem odpowie za napaść i znieważenie. Jego stan się pogorszył, więc znów przewieziono go do szpitala. Dalsza jego historia nie jest znana, ale niemieckie media już ostrzą sobie zęby na kolejne historie z agresywnym Polakiem. A może po prostu chciał się odgryźć za niezapłacone reparacje wojenne?

Czytaj także