18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziewczynka w szpitalu

Pijana nastolatka w parku. Zgon po alkoholu w biały dzień

Wojciech Kozicki
12.07.2021  13:22
Żory. Pijana nastolatka w parku. Zgon po alkoholu, trafiła do szpitala
Żory. Pijana nastolatka w parku. Zgon po alkoholu, trafiła do szpitala Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Żory i patologiczny incydent w parku. 14-latka została znaleziona w parku KOMPLETNIE PIJANA. Dziewczę było nieprzytomne i w takim stanie, że konieczna była hospitalizacja.

Co się dzieje w tych Żorach z młodzieżą? W niedzielę po południu policjant z wydziału ruchu drogowego w Żorach w czasie wolnym od służby zobaczył w parku nieprzytomną 14-latkę. Okazała się NIETRZEŹWA. Jak podaje Radio ZET, dziewczyna oddychała, ale była całkowicie bezwładna i nie udało się nawiązać z nią kontaktu. Niezalezna.pl ujawnia, że policjant powiadomił o sprawie oficera dyżurnego i wezwał pogotowie.

Pijana nastolatka w Żorach. Straciła przytomność w parku

Pijana nastolatka trafiła do szpitala. Nie udało się ustalić w jakich okolicznościach piła alkohol i z kim to robiła. Sprawę próbuje wyjaśnić żorska policja.

Policjanci zwracają uwagę, że coraz młodsze dzieci sięgają po alkohol i często potrzebują one natychmiastowej pomocy medycznej. Zachęcają rodziców tych dzieci do kontaktu z doradcami Pomarańczowej Linii - grupy osób zajmujących się profesjonalnie pomaganiem dzieciom i ich rodzicom w rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z eksperymentowaniem z alkoholem oraz innymi środkami zmieniającymi nastrój i zachowania. Numerem infolinii to 801 14 00 68 – podaje radiozet.pl.