18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dramat w Bogatyni

Tajemnicza śmierć pod szpitalem. Znaleźli ZWŁOKI MŁODEJ KOBIETY

30.03.2021  13:51
Zwłoki pod szpitalem. Tajemnicza śmierc młodej kobiety
Zwłoki pod szpitalem. Tajemnicza śmierc młodej kobiety Fot: Shutterstock

Na parkingu przed Szpitalem Gminnym w Bogatyni znaleziono zwłoki młodej kobiety. Ciało spoczywało w należącym do niej samochodzie. Co się stało?

Dramatycznego odkrycia dokonano w poniedziałek 29 marca. Policja nie chce udzielać szczegółowych informacji w sprawie, a śmierć kobiety objęła śledztwem Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu. Na chwilę obecną służby poinformowały jedynie, że nic nie wskazuje na to, by w zgon kobiety zamieszane były osoby trzecie.

Ciało kobiety zostało znalezione przez pracowników szpitala, którzy kończyli nocną zmianę. Na miejsce została wezwana policja, przeprowadzano oględziny. Obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu prowadzone są czynności, które mają wyjaśnić przyczynę śmierci kobiety

- przekazał w rozmowie z PAP rzecznik prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Tomasz Czułowski.

Zgon na parkingu pod szpitalem w Bogatyni

Jak donoszą lokalne media, zmarła miała 33 lata, do podobnych informacji dotarła także reporterka Radia ZET Grażyna Wiatr - infomuje o około 30-letniej kobiecie. Policja nie potwierdza jednak tych doniesień.

Reporterka Radia ZET informuje dodatkowo, że kobieta do szpitala w Bogatyni przyjechała, by wykonać test na koronawirusa. Na miejscu miała pojawić się jeszcze przed otwarciem punktu pobrań. Nawet nie wysiadła z samochodu - podaje Grażyna Wiatr.

Przyczynę śmierci kobiety wyjaśni sekcja zwłok.