18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja sprawdza wszystkie tropy

Zwłoki znalezione w mieszkaniu w Legnicy. Morderstwo?

25.10.2019  10:16
Zwłoki znalezione w mieszkaniu w Legnicy. Morderstwo?
Zwłoki znalezione w mieszkaniu w Legnicy. Morderstwo? Fot: Piotr Molecki/East News

Legnica zamarła. W jednym z tamtejszych mieszkań znaleziono bowiem ciało 40-letniej kobiety z poważnymi obrażeniami głowy. Policja stara się odpowiedzieć na pytanie, czy doszło tam do morderstwa?

Legnica jest w szoku. W czwartkowy poranek w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy, dokonano makabrycznego odkrycia. 

Legnica: Zwłoki 40-latki znaleziono w mieszkaniu

Policja, która została wezwana na miejsce, zastała tam nie tylko zwłoki 40-letniej kobiety, która odniosła obrażenia głowy, ale również zupełnie splądrowane mieszkanie. 

Przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia nie są na ten moment znane. Niemniej, sprawa wygląda na bardziej niż podejrzaną. Policja dokłada wszelkich starań, by ustalić, kto jest tej tragedii winny i czy doszło do zabójstwa.

Aktualnie sprawdzane są wszystkie możliwe tropy. Legnica jest głęboko wstrząśnięta, a o całej sprawie rozpisywał się tamtejszy portal legnica.naszemiasto.pl. Zawsze, kiedy dzieją takie rzeczy w mniejszej społeczności - mnożą się podejrzenia i narasta niepewność. 

Przeczytaj więcej
Komentarze