18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska jak dziki zachód?

Znow strzelanina w Polsce. Zabili młodego mężczyznę

Wojciech Kozicki
03.06.2021  09:38
Kolejna strzelanina w Polsce. Zastrzelili mężczyznę w Żyrardowie
Kolejna strzelanina w Polsce. Zastrzelili mężczyznę w Żyrardowie Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Kolejna strzelanina w Polsce. Tym razem do użycia broni palnej doszło w Żyrardowie na Mazowszu. Jak nieoficjalnie podają media, w strzelaninie zginął mężczyzna.

Czy Polska zamienia się w dziki zachód? W nocy doszło do kolejnej strzelaniny, tym razem w Żyrardowie na Mazowszu. Jak nieoficjalnie podaje RMF FM, w strzelaninie zginął 20-letni mężczyzna.

Strzelanina w Żyrardowie, nowe informacje

Jak czytamy na rmf24.pl,  w nocy do grupy mężczyzn stojących w bramie podjechało BMW, w którym znajdowało się kilka osób. Jedna z nich miała otworzyć szybę w pojeździe i oddać strzał z pistoletu. 20-latek został trafiony w szyję i zmarł na miejscu.

Policjanci potwierdzają, że w tej sprawie trwają czynności, które mają wyjaśnić zdarzenie. Wszystkie działania prowadzone są pod nadzorem prokuratury – podaje RMF FM.

Przypominamy, że niedawno w Warszawie doszło do strzelaniny w okolicach pralni na Gocławiu, a w tym tygodniu został postrzelony taksówkarz.

Czytaj także
Przeczytaj więcej