18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja szuka sprawców

Znowu strzelanina w Polsce. Psychopaci na wolności?

Wojciech Kozicki
07.06.2021  14:57
W niedzielę strzały znów padły w Żyrardowie i to na ulicy Mielczarskiego, czyli tej samej, gdzie w czwartek został zastrzelony 20-latek.
W niedzielę strzały znów padły w Żyrardowie i to na ulicy Mielczarskiego, czyli tej samej, gdzie w czwartek został zastrzelony 20-latek. Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Kolejna strzelanina w Polsce, a do tego znów w Żyrardowie. Padły strzały przy ulicy Mielczarskiego, a policja poszukuje uzbrojonych mężczyzn.

Znowu doszło do strzelaniny w Polsce. W niedzielę strzały znów padły w Żyrardowie i to na ulicy Mielczarskiego, czyli tej samej, gdzie w czwartek został zastrzelony 20-latek. Jak ujawnia RMF FM, w związku z incydentem policja poszukuje trzech mężczyzn.

Znowu strzelanina w Żyrardowie

Jak ujawniają media, pod dom, w którym mieszkał zabity 20-latek, podjechało trzech mężczyzn. Wykrzykiwali oni groźby pod adresem braci zmarłego oraz pozostałych członków jego rodziny.  Wiadomo również, że padły strzały, co potwierdziła oficer prasowa sierżant Monika Michalczyk z komendy powiatowej w Żyrardowie

Funkcjonariusze, którzy przybyli na wezwanie, na miejscu znaleźli łuski. Śledczy już otwarcie mówią, że oba zdarzenia mają związek – podaje RM FM.

Reporterzy RMF FM, ustalili, że „zastrzelony 20-latek, jego krewni, a także mężczyźni podejrzani o zabójstwo 20-latka są dobrze znani policji, notowani m.in. za przestępstwa narkotykowe. Nie wiadomo czy to były motywy kierujące zabójcami 20-latka.

Przypominamy, że 20-latek został zastrzelony w czerwca w nocy w bramie jednej z kamienic przy ul. Mielczarskiego w Żyrardowie. Sprawcy uciekli samochodem z miejsca zdarzenia.

W związku z zabójstwem 20-latka policja zatrzymała w jednym z hosteli w Łodzi dwóch mężczyzn w wieku 21 i 28 lat. Zostali oni przewiezieni do Żyrardowa, gdzie byli przesłuchiwani w tamtejszej Prokuraturze Rejonowej. Obaj usłyszeli zarzuty – podaje rmf24.pl

Czytaj także
Przeczytaj więcej