18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wykorzystał swoją sławę

Aktor z „Tańczącego z wilkami” okazał się pedofilem. Prowadził sektę

03.02.2023  18:10
Aktor z "Tańczącego z wilkami" okazał się pedofilem
Aktor z "Tańczącego z wilkami" okazał się pedofilem Fot: Roman Chazov/Shutterstock

Aktor znany z filmu „Tańczący z wilkami” okazał się pedofilem. Nathan Chasing Horse prowadził sektę, w której szkolił do mordowania policjantów.

Nathan Chasing Horse, znany z filmu „Tańczący z wilkami”, został aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej na nieletnie dziewczynki. Były aktor miał też prowadzić niebezpieczną sektę. Po wielomiesięcznym dochodzeniu udało się go aresztować 31 stycznia tego roku.

Chasing Horse miał szkolić swoje żony z używania broni palnej i kazał im strzelać do policjantów, gdyby chcieli oni „rozbić jego rodzinę”. W sytuacji, jakby to się nie powiodło, miały zażyć „pigułki samobójcze”.

Aktor okazał się pedofilem

Nathan Chasing Horse miał wykorzystywać seksualnie nieletnie rdzenne Amerykanki przez dwie dekady. Został aresztowany, gdy opuszczał swój dom w Las Vegas. Mieszkał tam z pięcioma żonami. W mieszkaniu odkryto karty pamięci z nagraniami napaści seksualnych, broń palną, niemal 20 kg marihuany i grzybów psylocybinowych.

Nathan Chasing Horse najbardziej znany jest z roli młodego członka plemienia Siuksów z filmu „Tańczący z wilkami” z 1990 roku. Przez udział w produkcji zyskał reputację szamana wśród rdzennych Amerykanów. Miał od tamtego czasu odprawiać ceremonie uzdrawiania i traktowany był jak osoba święta. Nadużywał on jednak swojej pozycji i wyszukiwał swoje ofiary wśród oddanych wielbicieli. Skrzywdzone dziewczyny wcielał do swojej sekty o nazwie The Circle.

Aktor zostanie oskarżony co najmniej o dwa zarzuty handlu ludźmi w celach seksualnych, napaść seksualną na osobę poniżej 16 r.ż., znęcanie się nad dzieckiem oraz napaść seksualną na osobę pełnoletnią.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje