18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderstwo Ashley Ellerin

Gwiazdor w sądzie. Umówił się z dziewczyną, rano znaleźli jej zwłoki

30.05.2019  13:03
Gwiazdor w sądzie. Umówił się z dziewczyną, rano znaleźli jej zwłoki
Gwiazdor w sądzie. Umówił się z dziewczyną, rano znaleźli jej zwłoki Fot: Flickr

Ashley Ellerin została brutalnie zamordowana w swoim domu w Los Angeles. Aktor Ashton Kutcher był tego dnia w miejscu zbrodni - mieli wyjść na randkę.

Znajdziecie moje odciski palców - uprzedził śledczych przerażony Ashton Kutcher, gwiazda "Dwóch i pół" i "Efektu motyla" w 2001 roku.

Znany hollywoodzki aktor zeznawał w środę w sprawie zabójstwa 22-letniej Ashley Ellerin. W dniu jej śmierci, mężczyzna przebywał w miejscu zbrodni - byli umówieni na randkę.

Zabójstwo Ashley Ellerin

Ashley zginęła 21 lutego 2001 roku w swoim domu w Los Angeles. Wieczorem była umówiona z aktorem - miała towarzyszyć mu na gali rozdania nagród Grammy.

Kutcher pojawił się w domu dziewczyny mocno spóźniony. Drzwi były zamknięte, a w oknach paliły się światła. Nikt jednak nie otwierał. Mężczyzna zajrzał nawet do środka przez okno i zobaczył na podłodze czerwone plamy, ale jak zapewnia, uznał je za rozlane wino.

Nawet nie przyszło mi do głowy, co tam się stało - powiedział w środę w sądzie. - Myślałem, że nie otwiera, bo jest zła, że to spie***łem".

Rano okazało się, że Ashley nie żyje. Jej ciało znalazła współlokatorka. Ofiara została 47 razy pchnięta nożem.

Ashley zabił seryjny morderca

O zabójstwo oskarżono seryjnego mordercę Michaela Gargiulo, odpowiedzialnego za śmierć dwóch innych młodych kobiet.
Mężczyznę aresztowano dopiero 7 lat później, w 2008 roku - podaje The Guardian.

logo Tu się dzieje